fbpx

Jei vienos dienos išvyka ir suma nesiekia 50€, reikia sumokėti visą sumą.

Jei kelionė truks kelias dienas ir iki jos pradžios liko daugiau kaip 2 savaitės, reikia sumokėti ne mažiau kaip 20% dydžio avansą.

Sudarant sutartį kalėdinėms, naujametinėms, kelionėms, jei  iki kelionės pradžios liko daugiau kaip 2 savaitės, reikia sumokėti už kelionę ne mažiau kaip 50% dydžio avansą.

Sudarant sutartį, kai iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 2 savaitės, reikia iš karto sumokėti už kelionę visą sumą.

Kelionių organizatoriaus paskelbtų akcijų metu gali būti nustatoma kita apmokėjimo už paslaugas tvarka, apie kurią yra pateikta papildoma informacija.

Vaikams iki 12m.-10%

Keliaujantiems antrą kartą-5%

Jei organizuojama kelionė su dviračiais ne trumpesnė nei dvi dienos, minimalus dalyvių skaičius 14 asmenų. Jei tai kelionė autobusu netrumpesnė nei dvi dienos numatytas minimalus 30 keliautojų skaičius ir kelionių organizatorius turi teisę anuliuoti kelionę likus 14 kalendorinių dienų iki išvykimo, nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui.

Jei kelionė anuliuojama dėl per mažo dalyvių skaičiau, turistui yra grąžinami visi pinigai.

Vykstant į kelionę privaloma turėti ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ arba PASĄ. Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes reikia turėti asmens tapatybės kortelę pasą arba, galiojančius visos kelionės metu. Vykstant į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei, būtinas pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėn., skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos; kai kurios šalys reikalauja ir 12 mėn. paso galiojimo termino (pvz. Indija).  Prieš kelionę būtina įsitikinti, ar asmens dokumentai galioja. Tikslesnę informaciją apie kelionės metu reikalingus dokumentus gali suteikti migracijos tarnybos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Kelionės dokumentai (turizmo paslaugų teikimo sutartis, kelialapis, bilietai, būtinosios medicininės pagalbos užsienyje draudimas ir kt.) turi būti saugomi visos kelionės metu.

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Vaikams iki 18 metų, keliaujantiems į Šengeno erdvei priklausančią valstybę be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Išsamesnės informacijos  teiraukitės paskambinę į Valstybės sienos apsaugos tarnybą prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos tel. 8 5 2719305 arba ieškokite internetinėje svetainėje www.pasienis.lt

Rekomenduojama įsigyti medicininį išlaidų draudimą, kuris garantuos būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ir Šveicariją, būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą, kaip ir vietiniai gyventojai.

Daugiau informacijoshttp://ehic.europa.eu